Deze Suzuki Ignis heeft BOVAG garantie.
Bekijk hier de actuele voorwaarden van de BOVAG garantie.
Dit is nu typisch een auto die u goed moet bekijken. Want hij zal u beslist verrassen met zijn ruimte en zijn rijkwaliteiten. Deze Suzuki Ignis heeft 5577 kilometer op de teller staan, hij is van het bouwjaar 2024. Met deze Suzuki is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Suzuki Ignis voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Even switchen naar de verkeersinformatie? Ook dat kan met één druk op de knop van de audiobediening op het stuur. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Deze auto heeft airconditioning aan boord. De uitrusting van deze auto is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Een proefrit maken met deze Suzuki Ignis? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Auto Winters is erkend dealer van Kia, Mitsubishi en Suzuki. Tevens hebben wij altijd een zeer ruim aanbod occasions van alle merken op voorraad staan.
Benieuwd wie wij zijn? Bekijk onze bedrijfsvideo op Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=XW5dEsv1F2w&t=15s
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Auto Winters sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie uitdrukkelijk uit. Gepresenteerde auto's kunnen op diverse locaties staan, neem van te voren contact op om zeker te zijn van de locatie.
Terug naar overzicht |